'Hangplek' voor dochter
Mooi resultaat?
Hier wonen: Peter (44) & Lianne Farla (41),
Sophie (11) en Charlotte (9) uit Dongen
Wonen hier sinds:
1999
Hoeveelste verbouwing: De eerste in dit huis
Kosten:
40.000 euro
Verbouwing duurde: Zeven weken
Gewonnen
ruimte: 31 m2
Aannemer: Bouwbedrijf OSDO
Mooi resultaat?
"Onze dochters hadden beiden niet zo'n grote slaapkamer. Er paste een bed, kast en met moeite een bureau in. Ik vind het belangrijk dat mijn kinderen in huis hun eigen domein hebben. Ik heb liever dat ze met vriendinnen boven chips eten dan dat ze op straat rondhangen.
De ruimte werd uiteindelijk gecreëerd door op het dak van de garage een nieuwe slaapkamer voor Charlotte te bouwen. Sophie krijgt de kamer van haar zus erbij. Het was veel passen en meten.
De aannemer is uitgegaan van de bestaande situatie en heeft de opbouw in exact dezelfde steensoort opgetrokken. Alles is nu in dezelfde stijl en heel degelijk en solide gebouwd. Met oog voor veiligheid. Zo is er speciaal gelet op brandwerende bekleding van het vloeroppervlak. Het is echt knap gemaakt. We houden niet van prutswerk. We willen geen pukkel op ons dak.
Daarnaast hebben we ook een VerBOUWgarantie afgesloten. Dat geeft een stukje zekerheid. Het is best een dure verbouwing. Dan wil je wél dat alles goed is geregeld. "

