Nieuws

Nieuwsoverzicht

Meer nieuws
Minder nieuws
8 oktober 2010

100-ste nieuwe deelnemer BouwGarant in 2010

BouwGarant heeft haar honderdste nieuwe deelnemer van 2010 ingeschreven. Mondria Bouw BV in Vollenhove heeft het BouwGarant-keurmerk 8 oktober jl. ontvangen.

Steeds meer opdrachtgevers kiezen voor de zekerheid van een BouwGarant-aannemer. BouwGarant-aannemers voldoen aan strenge kwaliteitscriteria waarop zij periodiek worden getoetst. Bovendien kan de opdrachtgever ervoor kiezen de VerBOUWgarantie af te sluiten. Mocht de aannemer failliet gaan, worden de extra afbouwkosten vergoed.

Ook voor hypotheekverstrekkers is de zekerheid die BouwGarant biedt aantrekkelijk. Bij hypotheekaanvragen wordt steeds vaker gekeken of de opdrachtgever is verzekerd tegen een eventueel faillissement van zijn bouwer. Door te bouwen met een BouwGarant-aannemer en de VerBOUWgarantie af te sluiten kan deze zekerheid worden geboden.

Als gevolg van de toenemende vraag naar BouwGarant is deelname aan het kwaliteitslabel voor steeds meer ondernemers interessant.
 
Lees meer over de zekerheden van BouwGarant.

Voor informatie over deelname gaat u naar www.ikwildeelnemerworden.nl